Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Kolizja przy ul. Niedurnego. Kierowca nie wyhamował

06-03-2015, 13:14 Joanna Oreł

Przy ul. Niedurnego w Nowym Bytomiu doszło do niegroźnej kolizji. Zderzyli się kierowcy golfa oraz citroena. Utrudnienia na drodze trwały przez kilkanaście minut. Nikomu nic się nie stało

Do stłuczki doszło przed godziną 13 przy ul. Niedurnego pomiędzy numerami 51 a 36 za przejściem dla pieszych w kierunku Chebzia. Kierująca golfem kobieta nie wyhamowała za rudzianinem, który kierował citroenem. Samochody zderzyły się.

Kolizja była niegroźna i nikt w niej nie ucierpiał. Biorący udział w zdarzeniu kierowcy przez kilka minut blokowali ruch przy ul. Niedurnego. Samochody zjechały na pobliski parking po przyjeździe policji.


Komentarze


07-03-2015, 14:10
Alex. napisał(a):

Ja widze ze kolizja byla przed przejsciem dla pieszych a nie za jak piszecie.

06-03-2015, 13:39
pol napisał(a):

Normalnie tragedia stłuczka jak każda inna. Nie macie już o czym pisać.

06-03-2015, 13:31
SENSACJA napisał(a):

Sensacyjny wypadek idealny temat na pierwszą strone gdyby to było na ulicy np Damrota to pewnie tego newsa by nie było bo za daleko trzeba byłoby iść. A tak przy samej siedzibie :). Już nie macie o czym pisać kompromitujecie siebie i przy okazji tych kierowców każdemu sie mogło zdazyc to nie powód żeby o tym pisać. Macie to gdzies jakie moga byc konsekwencje dla tych kierowców przez taka wiadomosc.