Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Kolejne akty wandalizmu

24-07-2015, 08:49 admin

W dniu 19 lipca 2015 r. dyżurny Straży Miejskiej w Rudzie Śląskiej został powiadomiony o kolejnej dewastacji elewacji budynku poprzez naniesienie farbami typu „spray” obraźliwego napisu przy ul. 1 Maja 254 w Rudzie Śląskiej.

Pomimo natychmiastowej reakcji ze strony znajdującego się w terenie patrolu sprawcy uciekli przed przyjazdem strażników. Jeden ze świadków zdarzenia zdołał zrobić im zdjęcie, które prezentujemy poniżej. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób mogących mieć wiedzę w tym temacie o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców dewastacji.

Informacje można przekazywać do dyżurnego Straży Miejskiej pod bezpłatnym nr telefonu 986. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Ruda Śląska za wskazanie sprawcy dewastacji lub kradzieży urządzeń infrastruktury bądź dewastacji elewacji budynków na terenie miasta Ruda Śląska lub za udzielenie informacji, która spowoduje ustalenie sprawcy wyznaczona została nagroda indywidualna w wysokości 1 000 złotych.

Źródło: Straż Miejska Ruda Śląska


Komentarze


24-07-2015, 15:07
Tina napisał(a):

zdjęcie to żaden dowód ci ludzie mogli biec na przystanek lub gdzie kolwiek indziej a pozatym zdjęcie wykonane jest całkiem z innej strony budynku.

24-07-2015, 11:39
Malwa27 napisał(a):

Jeszcze jakby było to ładne ale takie byle co głupie napisy