Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Cztery osoby wpadły w ręce policji

17-02-2015, 10:14 Joanna Oreł

W czasie minionego weekendu (14-15.02.) rudzcy policjanci zatrzymali czterech sprawców przestępstw. Jeden z nich to nietrzeźwy kierowca. Wśród zatrzymanych na gorącym uczynku byli sprawcy uszkodzenia ciała oraz kradzieży prądu.

W ręce policjantów z „jedynki” wpadł 58-latek, który uderzył 39-letniego rudzianina powodując uszkodzenie jego ciała. Kolejnymi zatrzymanymi przez mundurowych z „jedynki” były dwie kobiety w wieku 31 i 36lat, które w swoich mieszkaniach na ul. Grunwaldzkiej i Wyleżoła kradły energię elektryczną. Policjanci wraz z pracownikami firmy Tauron ujawnili w ich mieszkaniach instalację omijającą liczniki.

Mundurowi z drogówki zatrzymali ponadto jednego nietrzeźwego kierowcę. Pijany 28-latek miał w swoim organizmie ponad 2,3 promila alkoholu i był sprawcą kolizji drogowej. Teraz odpowie za przestępstwo, czyli kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz wykroczenie. Rudzcy policjanci w czasie minionego weekendu zatrzymali również osiem osób, które były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Źródło: KMP Ruda Śląska 


Komentarze