Zatrzymany z amfetaminą
13-01-2015, 11:31 admin
Ponad pół tysiąca działek narkotyków nie trafi już na czarny rynek. Kryminalni z Rudy Śląskiej zatrzymali kolejnego rudzianina związanego z przestępczością narkotykową. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.
Policjanci z halembskiego komisariatu zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło podczas kontroli drogowej w Orzegowie.
Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków. Podczas zatrzymania mężczyzna próbował w swoim samochodzie ukryć woreczek z narkotykami.
W trakcie przeszukania pojazdu stróże prawa ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 500 dilerskich działek amfetaminy. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy oraz ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także komu je sprzedawał. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.
Źródło: KMP Ruda Śląska
Komentarze