Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Walczą o koronę!

17-05-2013, 11:00 Magdalena Szewczyk

24 maja dwudziestka pięknych kobiet stanie do walki o tytuł Miss Śląska i Zagłębia 2013. Rudę Śląską reprezentować będą aż dwie kandydatki : Sabina Richter i Anna Piątek.


Rudzianki walczą o koronę!

 

Dopiero zakończyły się wybory Miss Rudy Śląskiej, a oczy rudzian znów zwróciły się w kierunku najpiękniejszych mieszkanek miasta. Sabina i Ania zaprezentują się w Katowicach podczas wyborów Miss Śląska i Zagłębia.

 

- O castingu zostałam poinformowana przez organizatorów naszych miejskich wyborów – Wiadomości Rudzkie. Otrzymałam gorącą zachętę do wzięcia udziału i reprezentowania Rudy Śląskiej – mówi nasza zeszłoroczna Miss, Sabina Richter, która start w wyborach tratuje tylko i wyłącznie jako dobrą zabawę.

- Co prawda na początku nie byłam do końca przekonana czy to dobry pomysł, ale postanowiłam pójść za ciosem – dodaje.

 

 

Ania Piątek to studentka AWF, która ma za sobą starty w wielu konkursach, takich jak Miss Club Poland czy Foto Models Poland:

- Kiedy pojawiła się wiadomość odnośnie wyborów Miss Śląska i Zagłębia postanowiłam, że mogę pójść się pokazać, a nuż się uda – mówi Rudzianka.

 

Dziewczyny zdrowo podchodzą do rywalizacji:

- Nie myślę jakoś szczególnie o wygranej, ponieważ konkurencja jest spora. Nigdy nie wiadomo na co akurat jury zwróci uwagę. Wiadomo, że każda dziewczyna jest inna i każda ma zarówno zalety, jak i wady. Staram się realnie typować swoje szanse, a jaki będzie finał okaże się 24 maja- mówi Ania Piątek.

 

- Będę szczęśliwa jeśli reprezentantka naszego miasta zdobędzie jakikolwiek tytuł. Jesteśmy we dwie, także szanse minimalnie wzrosły – śmieje się Sabina.

 

 


Komentarze