Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Umiejętni i Kompetentni

20-01-2013, 09:41 Administrator WR

Trafiają do ludzi nieprzeciętnych, wyróżniających się firm, organizacji i instytucji, które aktywnie i skutecznie włączają się w rozwój regionu i kraju. 19 stycznia Laury Kompetencji i Umiejętności wręczono po raz 21. W tym roku tą prestiżową nagrodą wyróżnione zostały także rudzkie firmy.

 

 

Wartość tych laurów jest wartością laureatów – podkreślał Tadeusz Donocik, przewodniczący Kapituły, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W tym roku swój wkład w wartość laurów wniosły także instytucje działające na terenie Rudy Śląskiej.

 

 

Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji został wyróżniony Piotr Antonowicz, prezes zarządu Rudpol – OPA.

 

 

Jestem bardzo zaskoczony, ale także usatysfakcjonowany tym, że zostaliśmy dostrzeżeni przez kapitułę. Cieszy to, że nasza praca na rzecz samorządu gospodarczego, społecznego i lokalnej społeczności została doceniona. Oczywiście jest to zasługa wszystkich moich współpracowników z firmy Rudpol-OPA, a także instytucji oraz firm, z którymi na co dzień współpracuję – mówił Piotr Antonowicz – Ta nagroda motywuje do działania i pokazuje, że normalność w działaniu może zostać doceniona – dodał.

 

 

Złotym Laurem Kompetencji w kategorii Osoby bądź Instytucji wspierającej rozwój gospodarki rynkowej lub edukującej na potrzeby firm nagrodzono Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości.

 

 

– Odbiór tej nagrody to dla mnie ogromny zaszczyt. Jest ona niezwykłym wyróżnieniem dla wszystkich pracowników Inkubatora, a także dla władz miasta, które stworzyły odpowiednie warunki do pokazania kreatywności i pobudzania innowacyjności – mówiła Joanna Sochacka, prezes zarządu – Przez dwa lata wykonaliśmy ogrom prac, aby móc wykreować coś nowego i rozpowszechnić nowoczesne trendy. Aby to robić potrzeba dobrych, zdeterminowanych pracowników. Ja się cieszę, że taką kadrę mam. To są osoby, którym chce się pracować, mają świetne pomysły, a na dodatek w większości mieszkają w Rudzie Śląskiej. Ruda rudzianami stoi i musimy wykorzystywać ten ogromny potencjał który mamy – dodała.


Komentarze