Tragiczna śmierć na torach
2 czerwca, 2026
Wczoraj, w okolicach godziny 22:00, na torach w rejonie ul. Dworcowej zginął, mężczyzna. Został potrącony przez pociąg osobowy relacji Gliwice – Katowice. Na miejscu niezwłocznie pojawiła się policja, która prowadziła prace, pod nadzorem prokuratora, aż do późnych godzin nocnych. Naturalnie nastąpiły też utrudnienia w ruchu kolejowym, który do normy wrócił dopiero dzisiaj o godzinie 1:25. Rudzcy funkcjonariusze zajmują się obecnie identyfikacją ciała oraz wyjaśnianiem przyczyn zdarzenia. Maszynista kierujący pociągiem był w momencie potrącenia trzeźwy.
Autor wpisu