Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Szczęśliwa mama

26-05-2013, 19:07 Agnieszka Pach

Ciąża jest pięknym czasem oczekiwania. W tym okresie pojawia się również wiele pytań i niepewności związanych z wychowaniem malucha, który lada moment pojawi się na świecie. Aby rozwiać wątpliwości młodych rodziców i przyszłych mam, przez całą niedzielę w C.H. PLAZA liczni eksperci udzielali bezpłatnych porad.- Chcemy uświadomić kobietom jak ważne są badania. Oprócz tego chcemy zaprosić je do tego, by skorzystały z porad. W trakcie rozmów z naszymi ekspertami wielu z nich może je uspokoić. Wiele mam boi się ciąży i macierzyństwa. Po to są nasi eksperci, żeby rozwiać te wątpliwości – o celach akcji opowiadała Anna Kuran – Madej.

 

 

W trakcie akcji „Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko” organizowanej przez Fundację „Szczęśliwe Macierzyństwo” Odety Moro-Figurskiej przyszłe mamy mogły bezpłatnie skorzystać z badań USG i USG 4D. Młodzi rodzice mieli okazję spytać o poradę ekspertów z zakresu dietetyki, czy też spotkać się z położną i przedstawicielami szkoły rodzenia. Rodzice mogli również przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy niemowlęciu.

 

 

- Chciałabym skorzystać z badań USG, jak chyba większość pań. Myślę, że jest to fajna akcja dla mam, które mogą się dowiedzieć czegoś więcej od innego lekarza i specjalistów – mówiła Anna Milewicz, jedna z uczestniczek.

 

 


Komentarze