Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Spalone kontenery

06-04-2014, 08:26 Magdalena Szewczyk

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy maila od jednej z mieszkanek Rudy Śląskiej. Problem dotyczył spalonego śmietnika, został jednak bardzo szybko rozwiązany.

 

– „Piszę do redakcji z powodu braku zainteresowania zarówno ze strony spółdzielni „Perspektywa”, jak i PUK pewną sprawą. Otóż w nocy, z poniedziałku na wtorek lub z wtorku na środę( 10-11 lub 11-12 marca) spaliły się u mnie pod domem, przy ul. ks. A. Potyki, dwa śmietniki plastikowe. Po interwencji straży pożarnej pozostały tylko spalone resztki i do tej pory nikt tego nie uprzątnął” – pisze rudzianka.

 

W sprawie głos zabrało MGSM „Perspektywa”:

 

– Państwowa Straż Pożarna po ugaszeniu pożaru w nocy z 11 na 12 marca powiadomiła PUK o powstałych zniszczeniach. Dwa dni po zaistniałym incydencie (14 marca) wywiezione zostały dwa pojemniki i wstawiono jeden identyczny o litrażu 1100, a w dniu 18 kwietnia br., za drugi wstawiono sześć sztuk pojemników o litrażu 110 i wysprzątano placyk gospodarczy – informuje Aleksandra Wilk z MGSM „Perspektywa”.


Komentarze