Siła miłości, która przetrwała dekady
W Urzędzie Miasta odbyło się wyjątkowe spotkanie prezydenta Michała Pierończyka z parami świętującymi imponujące jubileusze małżeńskie – 55, 60 oraz 65 lat wspólnego życia. Podczas uroczystości prezydent podkreślił ogromne znaczenie tak trwałych relacji dla lokalnej społeczności, zaznaczając, że to właśnie silna i zdrowa rodzina stanowi fundament pozwalający porządkować i rozwiązywać wiele problemów społecznych.
Wspólna droga małżonków – pełna dzielonych radości i smutków, sukcesów i porażek – jest najpiękniejszym świadectwem prawdziwej, dojrzałej miłości. Każdy wspólnie postawiony krok, pokonane wyzwania oraz codzienne chwile stworzyły bezcenną mozaikę wspomnień i stały się trwałym fundamentem ich rodzin. Przetrwanie trudniejszych momentów było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, cierpliwości i determinacji, co pokazuje, że prawdziwa miłość potrafi pokonać wszelkie przeciwności.
Jubilaci obchodzący 55-lecie pożycia małżeńskiego:
- Stefania i Jerzy Machurowie
- Anna i Edmund Spendelowie
Jubilaci obchodzący 60-lecie pożycia małżeńskiego:
- Maria i Henryk Piórkowscy
- Krystyna i Engelbert Pieterowie
- Grażyna i Teodor Kaszubowie
Jubilaci obchodzący 65-lecie pożycia małżeńskiego:
- Małgorzata i Henryk Zoworkowie











