Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Rudzianie wybrali radnych

08-04-2024, 08:56 Joanna Oreł

Podczas niedzielnych wyborów oprócz prezydenta miasta rudzianie wybierali radnych, którzy będą przez kolejne pięć lata zasiadać w Radzie Miasta Ruda Śląska. Znamy już nazwiska osób, na których "postawili" mieszkańcy.

Z okręgu nr 1 w jej szeregi dostali się: Wioletta Nowak, Krzysztof Piechaczek i Jarosław Drożniewicz (KW Prawo i Sprawiedliwość), Marcin Stiller i Krzysztof Mejer (KKW Koalicja Obywatelska), Aleksandra Skowronek, Agnieszka Płaszczyk (KWW Michała Pierończyka) oraz Magdalena Szpotan (KWW Współpraca i Rozwój).

Z okręgu nr 2 radnymi zostaną: Dariusz Wesoły i Stefania Krawczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Arkadiusz Pilarz (KKW Koalicja Obywatelska), Michał Pierończyk (KWW Michała Pierończyka) i Piotr Topolski (KWW Współpraca i Rozwój).

W okręgu nr 3 mieszkańcy zadecydowali, że przez kolejne pięć lat w Radzie Miasta reprezentować będą ich: Kazimierz Myszur i Katarzyna Korek (KW Prawo i Sprawiedliwość), Łukasz Wodarski i Marian Makula (KKW Koalicja Obywatelska), Anna Krzysteczko i Witold Hanke (KWW Michała Pierończyka) oraz Arkadiusz Grzywaczewski (KW Śląska Rodzina).

Z kolei z okręgu nr 4 do Rady Miasta dostali się: Mariusz Pakuza i Marcin Pierończyk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Rafał Wypior (Trzecia Droga), Krzysztof Rodzoch (KKW Koalicja Obywatelska) oraz Ewa Chmielewska (KWW Michała Pierończyka).


Komentarze


08-04-2024, 15:56
Rudzianin napisał(a):

I co niektórzy mogą odpocząć i ewentualnie wypiąć pierś do orderu za cudze osiągnięcia