Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Rewolucyjny marketing

12-10-2017, 13:15 Agnieszka Lewko

„Internetowe Rewolucje” to hasło wykładu, który odbył się w minioną środę (11.10) w Śląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Spotkanie skierowane było głównie do rudzkich przedsiębiorców, jak również osób, które dopiero zamierzają założyć działalność gospodarczą. Dzięki szkoleniu słuchacze dowiedzieli się, jak dobrze w praktyce wykorzystać marketing internetowy.

- Myślę, że to, czego dowiedzieli się dzisiaj słuchacze pomoże w każdym biznesie. Ten wykład  pokazał także, jak rozwinąć swoją firmę, od czego zacząć, żeby marketing internetowy od początku przynosił korzyści - zaznaczył Kamil Hatko z Google Internetowe Rewolucje. - Poza tym Ideą tego wykładu jest zaproszenie na indywidualne zajęcia, na których będę mógł porozmawiać z przedsiębiorcą na temat  wszystkich możliwości marketingu internetowego w kontekście jego biznesu - dodał.

Wykorzystanie Internetu w biznesie to obecnie już nie trend lub moda, a konieczność. Dlatego organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw przedsiębiorcom i zorganizować miejską odsłonę ogólnopolskiego projektu Google Internetowe Rewolucje, który ma dać szansę zbudować swoją rozpoznawalność na rynku.


Komentarze