Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Place zabaw od Nivei dla Rudy Śląskiej? Trwa głosowanie!

04-06-2021, 14:56 Joanna Oreł

Podwórka firmy Nivea mogą w tym roku powstać aż w trzech miejscach  w Rudzie Śląskiej. O wygraną “walczą” trzy dzielnice. Głosowanie potrwa do 15 lipca. 

Konkurs organizowany jest po raz siódmy, a dotychczas wybudowanych zostało 160 tzw. podwórek Nivea w całym kraju. W ubiegłorocznej edycji akcji udało się wywalczyć plac zabaw dla Rudy Śląskiej, który powstał na osiedlu w Kochłowicach przy ul. Dunikowskiego/Chełmońskiego 5,7,6. 

W kategorii, w której startuje także w tym roku nasze miasto, czyli miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców, zgłoszono ponad 60 lokalizacji. Zaproponowano trzy miejsca w Rudzie Śląskiej, gdzie mają szansę powstać nowoczesne place zabaw od firmy Nivea. Chodzi o ul. Górnośląską (obok boiska przy osiedlu Niebieskie Dachy, lokalizacja zgłoszona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji), ul. Energetyków 15 (lokalizacja zgłoszona przez Szkołę Podstawową Sportową z nr 15 im. Polskich Olimpijczyków) oraz ul. Bytomską 8 (lokalizacja zgłoszona przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie).

Wygrają te miejsca, które otrzymają najwięcej głosów internautów. W sumie (w trzech kategoriach) wybudowanych zostanie 20 placów zabaw. Głosowanie trwa do 15 lipca, codziennie można oddać swój głos pod adresem https://podworko.nivea.pl/2021/ranking


Komentarze


05-06-2021, 12:49
Blondi15 napisał(a):

Ul.Bytomska 8