Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Otwarcie Saunarium w Aquadromie

04-03-2021, 13:38 Joanna Oreł

Od najbliższego piątku, 5 marca 2021 r., park wodny Aquadrom zaprasza do swojego Saunarium, które ponownie będzie otwarte w godzinach od 12.00 do 22.00 w dni powszednie i od 10.00 do 22.00 w weekendy.

Na gości czekają już wszystkie atrakcje, w tym Fest Hica – największa na Śląsku sauna zewnętrzna oraz świeżo odnowiona, dobrze znana stałym klientom parku, Sauna Śląska. Nie zabraknie nowości, ale stali bywalcy będą mogli też wziąć udział w znanych i lubianych rytuałach saunowych. Znów będzie można skorzystać ze ścieżki zmysłów czy łaźni parowej, które wprawiają zarówno ciało, jak i umysł w stan głębokiego odprężenia. Czynne będą także wypoczywalnia i ogród saunowy.

Niestety, w strefie saun nie będzie prowadzona sprzedaż gastronomiczna oraz nieczynne pozostanie jacuzzi.

Na terenie Saunarium obowiązują oczywiście zasady reżimu sanitarnego. W trosce o bezpieczeństwo klienci będą proszeni o to, by zachowywać odstęp przynajmniej 1,5 m od siebie oraz zasłaniać maseczkami usta i nos zarówno przy wejściu i wyjściu ze strefy saun, jak i w szatniach.

- Będziemy limitować wejścia do poszczególnych saun i pilnować, by klienci nie gromadzili się w większych grupach. Całe szczęście, mamy do dyspozycji prawie 4000 m2 powierzchni, w tym sporo na świeżym powietrzu – mówi Marceli Zawadzki z rudzkiego Saunarium.

Z uwagi na obostrzenia pozostałe strefy parku wodnego wciąż pozostają zamknięte do odwołania. W tym strefa gastronomiczna, w której będzie można zakupić napoje i drobne przekąski jedynie na wynos.

Źródło: UM Ruda Śląska


Komentarze