Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny
w Rudzie Śląskiej

Otwarcie Delegatury RIG w Rudzie Śląskiej

22-02-2023, 13:57 JO

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach systematycznie powiększa zasięg terytorialny swoich działań. Efektem kilkumiesięcznych prac jest powołanie nowej Delegatury Izby z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Uroczyste spotkanie inaugurujące powołanie Delegatury odbędzie się 24 lutego w rudzkiej restauracji "Stara Drukarnia".

Będzie to już ósma delegatura RIG w województwie śląskim. - Izba od początku swej działalności aktywnie współpracuje z przedstawicielami samorządu terytorialnego oraz wspiera lokalnych przedsiębiorców w nawiązywaniu wzajemnych kontaktów biznesowych. Cieszymy się, że możemy być bliżej firm z Rudy Śląskiej i okolic - wyjaśnia Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

W trakcie spotkania zostanie powołany prezes nowej Delegatury, a także podpisana zostanie umowa o współpracy pomiędzy Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach i Fundacją Wspierania Transformacji Regionu "Silesia Future".

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Grzegorz Puda, minister funduszy i polityki regionalnej, który w swoim wystąpieniu przybliży problematykę funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

W programie wydarzenia przewidziano także powitanie nowych firm członkowskich RIG Katowice z terenu Rudy Śląskiej.

RIG zaprasza na to spotkanie firmy członkowskie i partnerów Izby z Rudy Śląskiej, a także tych przedsiębiorców z Rudy Śląskiej, którzy chcieliby poznać Regionalną Izbę Gospodarczą i rozważają członkostwo.

Początek spotkania o godz. 15.00, zakończenie zaplanowano na około godz. 17.30.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: TUTAJ.

Źródło: rig.katowice.pl


Komentarze