Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Nowi dyrektorzy

17-01-2018, 08:47 admin

Aleksandra Poloczek jest od dziś dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej. Dotąd zastępowała na tym stanowisku Zygmunta Grzybka, który teraz będzie dyrektorem do spraw eksploatacyjnych w rudzkim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.

Aleksandra Poloczek jest absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, podyplomowych studiów „Menedżer sportu i turystyki”, a także kierunku „Wychowanie do życia w rodzinie”. Pracowała najpierw jako nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i szkole zawodowej. Od 2001 roku była zatrudniona w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej na stanowisku kierownika Działu Organizacji Imprez, a od 2009 roku na stanowisku zastępcy dyrektora.

Zygmunt Grzybek jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na tej uczelni ukończył również studia podyplomowe w zakresie nowych kierunków w gospodarce wodno-ściekowej i gospodarce odpadami, a na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania sportem. Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji był w latach 1993 – 2003 i 2009 – 2018. W latach 2005 – 2009 pracował już na różnych stanowiskach w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, a dziś rozpoczyna tam pracę jako dyrektor ds. eksploatacyjnych.

Źródło: UM Ruda Śląska


Komentarze


17-01-2018, 18:33
Kamień na kamieniu napisał(a):

A co z derektorstwem w urzędzie pracy, które podobno wymyśliło na 26 stycznia przygotowanie cateringu dla gości za prywatne pieniądze pracowników?