Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Nowa praca – nowa ja!

20-11-2019, 14:17 admin

Jeszcze dwa lata temu myślałam, że nic dobrego już mnie w życiu nie spotka – rozwiodłam się, dorosłe dzieci nie odwiedzają mnie za często i każdy dzień wyglądał tak samo. Do czasu. Ogłoszenie firmy Promedica24 znalazłam w jednej z gazet i pomyślałam, że warto spróbować.

Umówiłam się na spotkanie i w zasadzie od razu byłam pewna, że dobrze trafiłam. Miła pani w biurze opowiedziała mi o tym, jak wygląda praca opiekunki seniorów w Niemczech, jakie będą moje obowiązki, czego nie wolno mi robić. Języka niemieckiego nie znałam, ale i na to Promedica24 znalazła sposób – zorganizowała kurs! Dostałam materiały do nauki, a gdy z powodu choroby nie mogłam przyjść na zajęcia, to lekcja odbyła się przez Internet.

Nadal wyjeżdżam z Promedica24, mój niemiecki jest na lepszym poziomie i zarabiam coraz więcej. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na podróże, o których przez całe życie marzyłam – Anna z Rudy Śląskiej

Jeśli i Ty chcesz zmienić swoje życie, dołącz do Promedica24 i zostań opiekunką seniorów w Niemczech. Zadzwoń!

Tel. 506 288 940 i umówmy się na spotkanie!

 


Komentarze


23-11-2019, 20:43
Marzena napisał(a):

Mało jest firm które dają szansę bez znajomości języka, a promedica mi załatwiła tak jak autorce kurs i wysłała mnie do pracy do Niemiec. Dzięki temu po kilku miesiącach bezrobocia nareszcie poczułam sie potrzebna i jeszcze dobrze zarobiłam.