Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Mamy nową Miss Rudy Śląskiej

29-04-2018, 00:16 Agnieszka Lewko

Czternaście pięknych kobiet wzięło udział w tegorocznej edycji wyborów Miss Rudy Śląskiej, jednak tylko jedna z nich zdobyła ten prestiżowy tytuł. Kim jest ta szczęściara? To Patrycja Szczurowska, która podbiła serca jury. Podczas sobotniej gali (28.04), która odbyła się w Domu Kultury w Bielszowicach wybrano także Wicemiss Rudy Śląskiej, Miss Foto, Miss Publiczności oraz Miss „Wiadomości Rudzkich”, czyli organizatora wyborów.

Walka o tytuł najpiękniejszej kobiety w Rudzie Śląskiej nie należała do najłatwiejszych. Sobotni finał wyborów był podsumowaniem dwumiesięcznych prób kandydatek, podczas których rudzianki musiały zaprezentować swój wdzięk, klasę, czar i intelekt, co później na finałowej gali oceniało jury.

– Wybory Miss Rudy Śląskiej to z jednej strony świetna zabawa, ale także ciężka praca dla dziewczyn. Każda bez wyjątku dała z siebie wszystko, jednak tylko jedna otrzymała ten zaszczytny tytuł. Dziękujemy wszystkim dziewczętom, które zechciały wziąć udział w tegorocznych wyborach  - zaznaczyła Anna Piątek-Niewęgłowska, redaktor naczelna „Wiadomości Rudzkich”.

Kandydatki do tytułu Miss Rudy Śląskiej zaprezentowały swoje wdzięki w kilku odsłonach. Pokazały się publiczności w strojach kąpielowych, strojach sportowych, piżamach, sukniach ślubnych oraz sukniach wieczorowych. Odpowiadały także o sobie oraz odpowiadały na pytania zadawane przez prowadzącego imprezę Arkadiusza Wieczorka.

Tegoroczne wybory Miss Rudy Śląskiej zakończyły się wygraną Patrycji Szczurowskiej. Z kolei tytuł Wicemiss Rudy Śląskiej otrzymała Mira Gruszczyk. Jednak na tym nie koniec. Podczas finału wyborów głos na swoją faworytkę oddała też publiczność. Miss Publiczności została Patrycja Szczurowska, która mogła się cieszyć z dwóch tytułów. Swoją miss wybrali także obecni na gali fotoreporterzy. Tytuł Miss Foto powędrował do Oliwii Hałupki. Natomiast Ania Sznapka  otrzymała najwięcej głosów czytelników  „Wiadomości Rudzkich”.


Komentarze