Eldo na Bielszowicach
21-11-2014, 21:32 Robert Połzoń
W piątek odbył się koncert promujący album „Chi” warszawskiego rapera Eldo, któremu na scenie towarzyszył Daniel Drumz i Pelson. Raper zagrał przed rudzką publicznością w Domu Kultury Bielszowice.
- Bardzo lubię Eldo i cieszę się, że przyjechał do Rudy Śląskiej. To prawdziwy artysta, który tworzy dobry rap o ważnych rzeczach. Nie mogło mnie dziś nie być na jego koncercie - mówił Michał, który piątkowy wieczór spędził w bielszowickim Domu Kultury.
Występy artysty są swoistym przekrojem jego działalności scenicznej. Od pierwszych płyt Grammatika, po solowe wydawnictwa, projekt Parias, czy wspominana już wcześniej, najnowsza produkcja – „Chi”. Po koncercie raperzy chętnie podpisywali płyty i rozmawiali z fanami.
- Jest to już nasz jedenasty koncert na tej trasie. Lubię występy na żywo dużo bardziej niż nagrywanie w studio. Znam jednak i takich raperów, którzy nie lubią koncertów - mówił Eldo.
- Jeśli ktoś zna moją twórczość, wie, że na nowej płycie należy spodziewać się smutnego Leszka, który rozkminia co mu w duszy gra. Robię to od dwunastu płyt , więc ta nowa nie przynosi dużych zmian. Jak ktoś lubi wcześniejsze to i ta mu się spodoba - dodaje.
Komentarze