Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Efektowna stylizacja paznokci, którą wykonasz samodzielnie

26-11-2020, 08:26 Artykuł sponsorowany

Trwały, efektowny, profesjonalny manicure hybrydowy wykonasz samodzielnie w domu z wykorzystaniem sprawdzonych, polskich kosmetyków marki Minka Nails.

Poniżej przedstawiamy, jak w kilku krokach efektywnie wykonać manicure:

Krok 1 - Przygotowanie płytki paznokcia
W stylizacji paznokci bardzo ważnym elementem jest odpowiednie odsunięcie skórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, zmatowienie płytki paznokcia za pomocą bloczku polerskiego.

Krok 2 - Odtłuszczenie paznokci
Gdy już paznokcie są przygotowane do dalszej stylizacji, odtłuszczamy je za pomocą profesjonalnego cleaneru z wykorzystaniem bezpyłkowego wacika. A następnie używamy primer. Primer używamy wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia, omijając okolice skórek.

Krok 3 - Nałożenie bazy
Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy hybrydowej, należy pamiętać o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia oraz uważać, aby nie zalać skórek. Nałożoną na paznokcie bazę należy utwardzić w lampie UV lub LED.

Krok 4 - Kolor
Teraz czas na wybór koloru i nałożenie go na płytkę paznokcia oraz utwardzenie. Marka Minka Nails posiada Kolekcję Classic, która jest zbiorem najbardziej klasycznych i ponadczasowych kolorów najczęściej wybieranych przez kobiety. Dla pań, które są miłośniczkami natury, polecamy lakiery hybrydowe marki Minka Nails z kolekcji Owocowy Raj.

Lakier hybrydowy należy utwardzić w lampie UV lub LED. Dla uzyskania większej intensywności koloru zaleca się nałożenie dwóch warstw lakieru. Nakładając lakier, zabezpieczamy także wolny brzeg paznokcia.

Krok 5 - Top
Ostatnia warstwa potrzebna do wykończenia stylizacji to top, który również utwardzamy w lampie UV lub LED. Przy nakładaniu topu również zabezpieczamy wolny brzeg paznokcia.

Krok 6 - Cleaner i nawilżenie skórek.
Po utwardzeniu ostatniej warstwy przemywamy gotowe paznokcie Cleanerem. Zaleca się również użycie oliwki na skórki.

Krok 7 - Ciesz się pięknymi paznokciami.
Produkty potrzebne do wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego zakupisz w sklepie internetowym producenta profesjonalnych kosmetyków do stylizacji paznokci http://www.kosmetykiminka.pl/.


Komentarze


30-11-2020, 15:04
Kamila napisał(a):

Mam lakier hybrydowy Minka Nails -różowy arbuz, klasyczna czerwień. Oba kolory są piękne jestem zafascynowana. Produkt dobrze napigmentowany, łatwo się rozprowadza. Polecam!