Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Dwa razy w ciągu dwóch godzin wpadł w ręce policji

02-05-2018, 08:50 admin

Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca, którego zatrzymali rudzcy policjanci. Taką bezmyślnością wykazał się 31-latek z Rudy Śląskiej, który wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Jazda pod wpływem alkoholu to jednak nie wszystko, bowiem okazało się, że kierowca na swoim koncie ma już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Rudzianinowi wystarczyły zaledwie dwie godziny, aby znów wpaść w ręce mundurowych z drogówki.

Policjanci z drogówki podczas patrolu zatrzymali do rutynowej kontroli kierującego oplem. W trakcie sprawdzania w policyjnych bazach okazało sie, że 31-latek ma już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Gdy mundurowi sprawdzili dodatkowo jego trzeźwość okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Niestety rudzianin wykazał się totalną bezmyślnością i już po 2 godzinach zasiadł za kierownicę samochodu i ponownie wpadł w ręce mundurowych z drogówki. Teraz śledczy przedstawią mu kolejne zarzuty, a prokurator i sąd zadecydują o jego dalszym losie. Za każde z tych przestępstw grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Źródło: KMP Ruda Śląska


Komentarze


03-05-2018, 06:46
Pas napisał(a):

To czegoś nie rozumiem za pierwszym razem był pod wpływem i miał zakaz a policjanci gi puścili?

02-05-2018, 15:39
Dzony napisał(a):

Zamknąc zaro na 5 lot i zebrać mu co mo,szczyńscie że nikomu niy zrobioł krzywdy

02-05-2018, 11:59
Arekkk napisał(a):

Trochę to dziwne mnie złapali po pijaku za kółkiem i od razu izba wytrzeźwień przy 0.6 ą co dopiero przy 2 promilach.

02-05-2018, 10:46
Pytacz napisał(a):

To dlaczego go nie zamknęli? Albo zatrzymali na izbie do wytrzeźwienia? Tylko wiedząc se ma sądowy zakaz pościli go dalej aby z dużym prawdopodobieństwem kogoś zabił na drodze czy chodniku? Dopiero jak dojdzie do tragedii to go zamkną?

02-05-2018, 08:56
wiola napisał(a):

2 lata!?! Chwila moment i mógłby kogoś zabić. Ale skoro nie zdarzył to tylko 2 lata odsiedzi. Taka kara nie nauczy go niczego