Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Czy doszło do gwałtu?

09-07-2018, 09:40 Straż Miejska w Rudzie Śląskiej

Do niepokojącego zdarzenia doszło w sobotę (7.07)  w okolicy ul. Barbary w Bykowinie. Strażnicy patrolujący rejon, w którym odbywał się Holi Festival zostali powiadomieni przez trzy młode kobiety, że ich koleżanka potrzebuje pomocy. 

Z relacji świadków wynikało, że jakiś mężczyzna zaciągnął w krzaki dziewczynę w pobliżu ul. Barbary i próbował ją rozbierać. Strażnicy niezwłocznie udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali rozebraną do połowy nieletnią i leżącego obok niej mężczyznę. Został on natychmiast ujęty przez strażników. Około 14-letnia dziewczynka była nieprzytomna i nie można było nawiązać z nią kontaktu. Po sprawdzeniu funkcji życiowych na miejsce został wezwany zespół pogotowia ratunkowego i patrol policji.

W trakcie ustalania danych sprawcy z krzaków wyszła kolejna nieletnia, której stan wskazywał na spożycie alkoholu lub podobnie działającego środka. Z relacji świadków wynikało, że posiada ona istotne informacje na temat przebiegu zdarzenia, jednak nie można było nawiązać z nią kontaktu. Po rozpytaniu pozostałych świadków ustalono, że 31-letni mężczyzna dopuścił się tzw. innych czynności seksualnych wobec nieprzytomnej nieletniej. Na razie nie wiadomo, czy został jej podany jakiś środek czy też sama coś zażyła. Zarówno nieletnie jak i sprawca zostali przekazani przybyłym na miejsce służbom.


Komentarze


10-07-2018, 07:20
Blokers napisał(a):

Czyli co? Jak wyglądała na 20 latke to można taką wciągnąć w krzaki i zgwałcić. Gratuluje

09-07-2018, 12:10
Hedsa napisał(a):

14 letna , wygladajaca i ubrana jak 20 latka pewnie