Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Czas nagrodzić unikalnych rudzian

05-09-2018, 12:44 Joanna Oreł

Mają otwarte serca, są osobami o wielu pasjach oraz udowadniają, że są przyszłością naszego miasta, a jeżeli działać, to w grupie najlepiej. Czyż nie tak brzmi opis unikalnych rudzian? Chcemy ich nominować i nagrodzić w plebiscycie „Wiadomości Rudzkich” „Unikalni 2018”.

– Wizytówką miasta są właśnie jego mieszkańcy. W Rudzie Śląskiej nie brakuje osób, które obdarzone są wieloma talentami oraz poprzez swoją działalność i inicjatywę potrafi ą porwać tłumy do działania – podkreśla Anna Piątek-Niewęgłowska, redaktor naczelna „Wiadomości Rudzkich”.

W tym roku unikalnych nominować będziemy w kategoriach: „Otwarte serca”, „W grupie siła”, „Z pasją”, „W muzyce siła” i „Nasza przyszłość”. – Staramy się nagrodzić tych, którzy udowadniają po pierwsze, że warto działać, a po drugie, że kochają to, co robią. To już czwarta edycja naszej imprezy, a kandydatów nie brakuje – mówi Anna Piątek-Niewęgłowska.

Plebiscyt na „Unikalnych 2018” rozpocznie się 12 września i potrwa do 26 września. Głosować będzie można na fan page’u „Wiadomości Rudzkich”, na stronie www.wiadomoscirudzkie.pl i za pośrednictwem SMS-ów. Szczegóły w kolejnym wydaniu „WR”. Gala, podczas której poznamy „Unikalnych” odbędzie się 28 września w Domu Kultury w Bielszowicach.


Komentarze