Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

20 lat WR

28-05-2012, 21:02 Monika Herman - Sopniewska

27 maja na wireckim targowisku Wiadomości Rudzkie świętowały swoje 20-ste urodziny. I jak na urodziny przystało nie mogło zabraknąć tortu i serdecznych życzeń ze strony naszych czytelników. Sto lat odśpiewało nam tysiące ludzi, które wraz z nami bawiło się na naszych urodzinach. Dziękujemy za życzenia i za wierną lekturę naszego tygodnika. Mamy nadzieję, że kolejne 20 lat przysporzy nam jeszcze więcej czytelników i dostarczy ciekawych, interesujących tematów i pomysłów dla wielu artykułów.

Na  targowisku bawiły się tłumy ludzi. Wielu z ich zainteresowanych podchodziło i pytało co to dziś za święto? Setkom osób nasz tygodnik jest doskonale znany. Wielu nas czyta, każdy miał swoje preferencje co do tematów artykułów.

- Interesuje mnie to, co się dzieje, co się wydarzyło, czyli wydarzenie, nowe informacje – mówił jeden z mieszkańców Nowego Bytomia.

- Nie czytam co tydzień, bo nie mam czasu. Ale oczywiście, że znam wasz tytuł doskonale od lat. Najbardziej w WR interesuje mnie kryminalistyka, jakaś sensacja – mówiła mieszkanka Halemby.

- Ja więcej  czytam w internecie Wiadomości Rudzkie. Macie swoją stronę www.wiadomoscirudzkie.pl i ja sobie tam przeglądam te tematy. I najbardziej mnie interesują te bieżące informacje. Co się dzieje w Radzie Miasta, jakie są uchwały, to wszystko czytam – zaskoczyła nas odpowiedzią mieszkanka Rudy Śląskiej Wirku.

- Ja nie czytam, ale mój mąż bardzo lubi. Najbardziej lubi poczytać o wiadomościach sportowych - mówiła mieszkanka Rudy.

Postaramy się państwa życzenia spełniać. I informować na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach miasta. Czekamy również na tematy od Państwa, bo to dla Was tworzymy tę gazetę i chcemy pisać o Waszych problemach. Mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami przez kolejne lata.

Życzymy miłej i uważnej lektury.

Monika Herman - Sopniewska

 


Komentarze