Ludzie z węgla
13.06.2026
Stacja Biblioteka - Ruda Śląska Chebzie
„Ludzie z węgla” to wystawa fotograficzna Arkadiusza Goli, odzwierciedlająca tegoroczne hasło Industriady – „Twarze Przemysłu”. Wielkoformatowe wydruki podziwiać będzie można w holu głównym naszej biblioteki.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1954124218425983
Autor wpisu