Zabrakło koncentracji

03-03-2013, 10:04 Sandra Hajduk

Chociaż Urania Ruda Śląska dwukrotnie miała dwubramkową przewagę w tym spotkaniu to ostatecznie zremisowała ona z Unią Bieruń Stary 3:3.

Dobrze rozpoczęli to spotkanie zawodnicy z Kochłowic. W 11 minucie to oni objęli prowadzenie – piłkę głową w siatce rywali umieścił Baron. Podwyższyć prowadzenie udało się w 32 minucie. Wtedy Miszka wszedł prawym skrzydłem i strzałem technicznym umieścił piłkę tuż przy słupku bramki przyjezdnych.

Unia lepiej zaczęła grać w drugiej połowie spotkania. Coraz częściej dochodziło do groźnych sytuacji pod bramką Uranii. Przyniosło to efekty w 60 minucie, gdy goście strzelili bramkę kontaktową. Dziesięć minut później akcję z kilkoma podaniami wykończył strzałem Krzywda. Wydawało się, że dzięki dwubramkowej przewadze kochłowiczanie odniosą w tym spotkaniu zwycięstwo. Unia Bieruń Stary walczyła jednak do końca. W 80 minucie goście strzelili bramkę kontaktową. Trzy minuty później po rykoszecie piłkę w bramce gospodarzy głową umieścił zawodnik z Bierunia i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Urania Ruda Śląska - Unia Bieruń Stary 3:3 (2:0)

Urania Ruda Śląska: Pardela, Baran, Jańczak, Gabryś, Grzesik, Mikusz, Baron, Kornas, Zalewski, Musiał, Oczko

Trener: Stanisław Mikusz