Walczą o finały

16-04-2015, 16:14 Robert Połzoń

We wtorek (14 kwietnia), odbyły się zawody rejonowe na hali MOSiRw Halembie.  Zawodniczki Gimnazjum nr 8 grały przeciwko drużynie z Gimnazjum nr 9 z Zabrza.

W pierwszym secie meczu dziewczyny wyszły na parkiet bardzo zdeterminowane. Choć na poczatku spotkania lekką przewagę uzyskały przyjezdne to po kilku minutach sytuacja została opanowana i mecz był pod kontrolą. Rudzki zespół dobrze spisał się w przyjęciu zagrywki, dzięki któremu można było wystawić piłki i skończyć ataki. Skuteczne okazała się również zagrywka, która siała popłoch w szeregach przeciwniczek.

W drugim secie nasze uczennice zagrały jeszcze lepiej niż w pierwszym. Dziewczyny skupiły sie na każdym elemencie gry. I dzięki temu doprowadziły do bardzo korzystnego wyniku:2:0 (25-17, 25-10)

Kolejnym etapem są półfinały wojewódzkie, które odbędą się 24 kwietniaw Pyskowicach.

SKŁAD: Karolina Szafarczyk(K), Marta Wojtaszczyk(L), Alicja Spodzieja, Natalia Sobiech, Natalia Hauptman, Nicole Stencel, Wiktoria Nalewaj, Monika Skworc, Oliwia Wilk, Oliwia Barczak;
TRENER: Adam Wodarski;