Trzy medale z Białogardu

25-02-2013, 13:59 Sandra Hajduk

W dniach 22-23.02.2013 w Białogardzie rozegrany został Międzynarodowy Memoriał im. Marcina Jureckiego w zapasach w stylu wolnym. W zawodach tych uczestniczyło 58 zawodników z całego kraju oraz ekipa zawodników z Rosji, a konkretnie z obwodu kaliningradzkiego. Zawodnicy ZKS SLAVIA Ruda Śląska wywalczyli podczas tych zawodów trzy medale.

W kategorii do 55 kg zwyciężył niezawodny Adrian Hajduk, kolejnym medalistą został w kategorii do 74 kg Andrzej Sokalski, który zajął miejsce trzecie. Również medal brązowy wywalczył rywalizujący w kategorii do 96 kg Kamil Wojciechowski.

Start w Białogardzie był ostatnim sprawdzianem Reprezentantów Polski przed Mistrzostwami Europy, które rozegrane zostaną w dniach 17-23.03.2013 w Tbilisi.

Trzymamy kciuki za wszystkich Polaków a w szczególności za rudzianina Adriana Hajduka.

Źródło: Tomasz Garczyński