Trzy medale dla łuczniczek

21-02-2018, 11:47 UKS Grot Ruda Śląska

Trzy miejsca na podium wywalczyły łuczniczki UKS-u „Grot” Ruda Śląska podczas IX Międzynarodowego Memoriału Karola Hibnera w Teresinie. Wśród juniorek drugie miejsce zajęła Justyna Wyciślik, a w młodziczkach na pierwszym stopniu podium stanęła Natalia Lepa, zaś trzecie miejsce zdobyła Dominika Ratyńska.  W zawodach wzięło udział 269 zawodników i zawodniczek z 33 klubów z Polski, Ukrainy i Białorusi, w tym dwunastu reprezentantów rudzkiego „Grotu”.-  Większość strzelonych wyników świadczy o dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym i pozwala z optymizmem czekać na Halowe Mistrzostwa Polski. Gratulacje dla zawodników za udany start. Teraz bierzemy się ostro do roboty, bo przed nami kolejny start na obiektach Stelli Kielce - komentuje Rafał Lepa, prezes UKS-u „Grot” Ruda Śląska.