Porażka na koniec rundy

23-03-2013, 16:17 Sandra Hajduk

W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Gwiazda Ruda Śląska uległa Remedium Pyskowice 6:1.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Remedium otworzyło wynik w 18 minucie po strzale Patryka Piaseckiego i z tą jednobramkową zaliczką zeszła na przerwę.

Po niecałych pięciu minutach drugiej połowy gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0. W 31 minucie bramkę kontaktową zdołał co prawda strzelić Adam Jonczyk, jednak na niewiele się to zdało. W dalszej części gry bowiem dominowali rywale, którzy do końca spotkania zdołali jeszcze czterokrotnie umieścić piłkę w siatce rudzian.

Remedium Pyskowice – Gwiazda Ruda Śląska 6:1

Gwiazda Ruda Śląska: Daniel Mężyk - Adam Jonczyk, Paweł Martyn, Mateusz Omylak, Ariel Piasecki, Mateusz Krzymiński, Adrian Zabłocki, Bartosz Siadul, Krzysztof Piskorz.

Trener: Rafał Krzyśka