Podniosły się po porażce

24-11-2012, 18:49 Sandra Hajduk

Siatkarkom KPKS Halemba udało się w pełni zmazać ślady zeszłotygodniowej przegranej. W sobotę na pokonanie zespołu z Wilkowic potrzebowały one tylko trzech setów (25:15, 25:14, 25:15).

Każdy set miał niemal identyczny przebieg. Pierwszy punkt zdobywały przyjezdne. Następnie z każdą chwilą rudzianki stopniowo zwiększały swoją przewagę, by zakończyć kolejne sety odpowiednio z 10, 11 i 10 punktową przewagą. Gra siatkarek KPKS Halemby mogła się podobać. Nie zabrakło bowiem w spotkaniu długich wymian, a także gry kombinacyjnej. Bardzo dobre spotkanie rozegrały Agnieszka Goniwiecha i Marzena Patryarcha, których ataków nie zdołały wybronić zawodniczki z Wilkowic. Z ogromną siłą atakowała na skrzydłach Izabela Kruczek, zaś kilkukrotnie plasowały piłkę Daria Włoka oraz Anna Popow – ta druga w ten sposób zdobyła 25 punkt w trzecim secie, kończąc tym samym spotkanie.

KPKS Halemba: Furczyk, Kruczek, Włocha, Goniwiecha, Patryarcha, Popow, Komorek, Adamska, Mańka.

Libero: Wleciał

Trener: Patryarcha