Kolejna porażka

19-11-2012, 18:56 Sandra Hajduk

Już od pierwszych minut spotkania wyraźną przewagę mieli futsaliści Marwitu, którzy zdecydowanie częściej byli przy piłce. W pierwszej połowie udało im się tę przewagę zamienić na bramki. W siódmej minucie po wymianie kilku podań Widucha pokonał Korecki. Minutę później na 0:2 podwyższył, uderzając spod bramki, Demiszew.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. W 24 minucie po złym rozegraniu rudzian w sytuacji sam na sam z Widuchem znalazł się Szczepaniak, który podwyższył wynik na 0:3. W 31 minucie honorową bramkę dla Gwiazdy strzelił Mateusz Krzymiński, który wykorzystał podanie z lewej strony boiska od Siadula. Torunianie odpowiedzieli po 20 sekundach, kiedy to po faulu Łuszczka do bramki trafił Lebiedziński. Ten sam zawodnik pozbawił rudzian złudzeń pięć minut później, gdy po raz drugi w tym spotkaniu udało mu się pokonać Widucha.

Wynik oddaje to, co działo się na parkiecie – mówił po meczu Szymon Łuszczek – Marwit wygrywał z nami większość pojedynków jeden na jeden. Myślę, że to zdecydowało o naszej porażce – dodał.

Gwiazda Ruda Śląska: Widuch, Mężyk - Bugański, Działach, Jonczyk, Hewlik, Łuszczek, Noga, Omylak, Piasecki, Krzymiński, Zabłocki, Siadul, Słonina.

Trener: Kamil Guliński