IV liga: Remis w derbach

27-10-2012, 19:25 Sandra Hajduk

Wynikiem 1:1 (0:0) zakończyły się sobotnie derby, w których zmierzyła się Slavia z Grunwaldem. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 64 minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne głową Lamliha pokonał Szaruga. Dwie minuty później do remisu doprowadził Kot, który wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego.

Po takim meczu cieszę się z tego jednego punktu. Grunwald to naprawdę dobra drużyna. Pokazali to dzisiaj na boisku. Oni mieli swoje szanse na strzelenie bramki, my mieliśmy swoje – myślę, że wynik jest sprawiedliwy – mówił po spotkaniu trener Slavii, Roman Cegiełka.

Szkoda, że w takich warunkach atmosferycznych przyszło spotkać się rudzkim zespołom. Myślę, że w przekroju całego spotkania ten remis oddaje to, co działo się na boisku. Mieliśmy bardzo dobrą okazję na strzelenie bramki, kiedy to Stawowy trafił w słupek. Gospodarze także trafili w poprzeczkę. Najważniejsze jest to, że piłkarze wykazali dużo ambicji i hartu ducha w tych warunkach atmosferycznych. Remis natomiast nie krzywdzi żadnej z drużyn – skomentował mecz trener Teodor Wawoczny.

Szczegółowa relacja ze spotkania wkrótce.