Dobry występ Grunwaldu

24-02-2013, 00:44 Sandra Hajduk

Grunwald Ruda Śląska bez problemów pokonał Czarnych Piasek 4:0.

Grunwald objął prowadzenie już w 12 minucie spotkania. Po podaniu Szczypiora, Kot oddał strzał z linii pola karnego umieszczając piłkę w samym okienku bramki. W kolejnych minutach zieloni mieli szanse na zwiększenie przewagi, ale nie udało się ich wykorzystać.

W drugiej połowie rudzianie udokumentowali swoją przewagę kolejnymi bramkami. W 55 minucie po podaniu Kota wyjście bramkarza wykorzystał jeden z zawodników testowanych podwyższając prowadzenie Grunwaldu na 2:0. Sześć minut później po podaniu Gruchalskiego piłkę w siatce gości ponownie umieścił zawodnik testowany. Wynik spotkania ustalił w 82 minucie Szczypior, który po wrzutce Kota z prawej strony boiska uderzył z pierwszej piłki.

Grunwald Ruda Śląska – Czarni Piasek 4:0 (1:0)

Grunwald Ruda Śląska:
I połowa:
Lamlih - Oswald, Jarczyk, Łęcki - Szpoton - Stawowy, Maciongowski, Dreszer, Szczypior - Zawodnik testowany, Kot

II połowa:
Lamlih - Brzozowski, Jarczyk, Szczygieł - Grzesiak - Gruchalski, Simon, Kucharz, Szczypior - Zawodnik testowany, Kot

Trener: Teodor Wawoczny
II trener: Jacek Bratek