6 punktów nieszczęścia

01-02-2015, 11:51 Robert Połzoń

Zawodnicy Pogoni w sobotni wieczór zmierzyli się w meczu wyjazdowym z drużyną KS AZS AWF Katowice. Niestety już po pierwszej kwarcie goście tracili aż siedem punktów do gospodarzy. Do końca spotkania rudzianom udało się zmniejszyć przewagę tylko o jeden punkt, a mecz zakończył się wynikiem - 81:75.

Najlepiej zawodnicy trenera Cyrana prezentowali się w drugiej kwarcie. Po celnych rzutach między innymi Pawlika, Morawca i Sgodzaja rudzianie zdołali zejść na przerwę jedynie z jednopunktową stratą - 39:38. Po trzeciej kwarcie rudzianie zdołali nawet wyjść na prowadzenie (50:51), jednak kryzys przyszedł w końcówce. Ostatnie dziesięć minut było świetny okresem gry gospodarzy, a liczne błędy rudzian pozwoliły w efekcie katowiczanom osiągnąć wynik - 81:75.

KS AZS AWF Katowice 81:75 KS Pogoń Ruda Śląska