Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

W OBRONIE PREZYDENT

03-03-2012, 17:16 Administrator WR

Powstał Społeczny Komitet Obrony Prezydent Rudy Śląskiej Grażyny Dziedzic, w skrócie SKOP. To efekt Obywatelskiej Inicjatywy Społecznej kierującej się nadrzędnym interesem Miasta oraz mieszkańców.

 

W nadesłanym do redakcji piśmie czytamy, że ,,podstawowym celem działania SKOP jest obrona i ochrona interesów mieszkańców Rudy Śląskiej oraz obrona stanowiska Prezydenta Miasta Ruda Śląska przez SKOP - obrona Pani mgr inż. Grażyny Dziedzic, pierwszego od nastu lat tak wartościowego Prezydenta Miasta, profesjonalnie realizującego Program Naprawczy w Mieście, Program Restrukturyzacyjny, profesjonalnie ratującej Miasto przed totalną zapaścią w jakiej się znalazło w ostatnich latach".

 

Przewodniczącym "SKOP" został wybrany mgr inż. Zbigniew Szymała - rudzianin, profesjonalista zarządzania, napraw i restrukturyzacji podmiotów gospodarczych. Od 1997 roku figuruje w Szwajcarskiej Encyklopedii Menedżerów Europy " Who is who w Polsce - Europie".Więcej w wydaniu gazetowym WR .

 


Komentarze


29-04-2012, 10:01
SPOLDZIELCA napisał(a):

REFERENDUM DOCELOWO SPOWODUJE NIE TYLKO DRUGA KADENCJE DLA NASZEJ PREZYDENT LECZ I ROZLICZENIA 10-CIU LAT DRAMATU DLA MIASTA NAUKI W ADMINISTROWANIE POPRZEDNIKA,DOPROWADZENIE DO PONAD 200 MLN DLUGU LECZ I ROZLICZENIE " NORBERCIKA " ,TAKZE W SPOLDZIELNI - RSM.

24-04-2012, 22:16
Ferdek. napisał(a):

Norbercie R. przestań rozrabiać tym razem do koryta się nie dorwiesz, wreszcie zrób coś dla Rudy i zostaw p. Prezydent w spokoju.

10-04-2012, 10:52
rudzka-slaska Barborka,bezpartyjna napisał(a):

Uwazam ze powinnismy bronic naszej bardzo dobrej Prezydent Dziedzic przed referendum lub w ostatecznosci w referendum "jak niepodleglosci". Aby uchronic nasze miasto przed najwiekszym-po nauce w administrowanie poprzednika [PO]-nieszczesciem ,tj.rzadami partyjnymi,obojetnie jakiej partii. Lata 2011-2012 sa-byly poczatkiem odbicia sie Rudy od dna,rozpoczecia po 10-ciu latach dramatu,zadluzania miasta,kolesiostwa i wstydu za poprzednika,sa poczatkiem rzadow bezpartyjnych fachowcow w UM,bezpartyjnej,uczciwej,pracowitej Prezydent G.Dziedzic. DRAMATEM naszego miasta jest,ze musimy jeszcze wymieniac nazwisko niepodwazalnie NAJGORSZEGO w historii miasta poprzednika Prezydent G.Dziedzic,poprzednika ktory na zawsze kojarzyl sie bedzie z "najglupszym parkingiem wspolczesnej Europy"-placem patelnia/slizgawka zrealizowana za ponad 13 mln zl przed UM w miejsce parku z dziesiatkami dorodnych,zdrowych drzew,alejek,wypocyynku Rudzian.

13-03-2012, 20:23
mlody napisał(a):

A ja zadzwoniłem do p-go SKOP i wiem jedno ; nie tylko mieszkancy nie odwołaja mojej-naszej Prezydent lecz ze zdwojona siła skupia sie na rozliczeniu poprzednika-Stani. Drzyjcie wrogowie pani Prezydent z UM i RM,modlcie sie by SKOP nie upublicznił posiadanych materiałow za ostatnie 10 lat.Do teraz jestem pod wrazeniem po rozmowie z szefem SKOP,PORWIE ZA SOBA W OBRONIE MIASTA I PREZYDENT cała młodziez,rodziny biedne,mieszkancow mieszkan komunalnych,wszystkich .

10-03-2012, 22:17
Ferdek napisał(a):

Jak można było dopuścić by taki cwaniak przez 10 lat trwonił pieniądze mieszkańców Rudy Śl.

07-03-2012, 09:19
laura napisał(a):

Nie wiem czy trzeba bronić, bo na razie to jeszcze nie ma referendum. Uważam, że PO-wcy zamiast namawiać ludzi do zbierania podpisów pod referendum powinni przepracować te 4 lata jako opozycja, a później stanąć do normalnych wyborów, ale czy ASa i spółkę na to stać???

05-03-2012, 18:09
mer napisał(a):

komitet obrony pani prezydent przed MIESZKAŃCAMI- WYBORCAMI!!!- PARODIA! (zalatuje dawnym ustrojem)

04-03-2012, 17:57
marccain napisał(a):

Aż siedmiu obrońców Pani Prezydent? Idę o zakład, że to w ramach "obowiązku służbowego" :)

04-03-2012, 11:48
grzegorz napisał(a):

stara władza chce się dorwać znowu do koryta, więc trzeba bronić demokracji i pozytywnych zmian

03-03-2012, 23:04
anagram napisał(a):

Jak można bronić? Wystarczy nie iść na referendum i nic nie podpisywać.

03-03-2012, 22:59
nemo napisał(a):

A jeeli mozna zapytać w jakim celu powstał ten komitet?! Bo chyba nie doczytalem... Tak sobie myślę że może w odpowiedzi na "referendum", ale w Wiadomościach Rudzkich nic na ten temat nie slychac, hmmm więc " nakazy" idą!? Niestety widać różnicę - komitet w sprawie odwołania powstal oddolnie - a komitet wsprawie obrony odgórnie. Czemu wiadomo skąd i jak? BO CI PIERWSI NIE MAJĄ "BEZPLATNYCH NEWSÓW" W "TUBIE"...

03-03-2012, 22:33
olo napisał(a):

wreszcie jest osoba, która dba o to aby nie okradali mieszkańców! W pełni popieram Panią Prezydent!!!

03-03-2012, 20:48
mika napisał(a):

gdzie można wesprzeć ten komitet i się zapisać???

03-03-2012, 17:44
zosia napisał(a):

Zgadzam się w 100% i popieram. Czekam na informacje gdzie można się spotkać bo chętnie zapiszę się do tego komitetu.

03-03-2012, 17:27
zygmunt napisał(a):

Mieszkańcy dobrze wybrali w ostatnich wyborach i pozytywne efekty zmian już widać w mieście. Dlatego jestem za tym, żeby bronić Pani Prezydent!