Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

PUP wspiera młodych!

08-08-2017, 11:07 admin

Stwórz z nami swoją przestrzeń rozwoju! Pozostały dwa ostatnie wolne miejsca do uczestnictwa w projekcie Powiatowego Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej. Nie zwlekaj - rekrutacja trwa!

Projekt „Przestrzeń rozwoju! Adaptacja metody zintegrowanego doradztwa rozwoju kariery dla młodzieży”, realizowany w partnerstwie z Fundacją Imago - liderem projektu, kompleksowo wspiera osoby młode w wejściu na rynek pracy. Każdemu uczestnikowi PUP gwarantuje wielowymiarowe podejście, skupiające się na wszystkich strefach funkcjonowania: zawodowej, psychicznej, zdrowotnej oraz poradnictwo uwzględniające równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

Biorąc udział w projekcie można otrzymać:
- pomoc doradcy klienta podczas ośmiu indywidualnych sesji doradczych opartych na metodzie Przestrzeni Pozytywnych Wyobrażeń N.E. Amundsona, dzięki której poczujesz ogromną dawkę pozytywnej energii i wzmocnisz swój wewnętrznych potencjał,
- możliwość uczestnictwa w trzymiesięcznym stażu,
- stypendium w trakcie uczestnictwa w stażu, znacząco wyższe od stypendium wypłacanego ze środków Funduszu Pracy.

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie niepracujące osoby do 29. roku życia. Co ważne, żeby wziąć udział w projekcie wcale nie trzeba być zarejestrowanym w rudzkim Urzędzie Pracy! Jesteśmy otwarci na wsparcie każdej młodej osoby, która chce poczuć wiatr i rozwinąć swoje skrzydła. To dobry czas aby poznać swoje możliwości i odkryć drogi które stoją przed nami otworem.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
Chcemy pomóc właśnie Tobie!
Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
ul. Ballestremów 16, 41-700 Ruda Śląska
tel. 32 771 59 22, pok.107

Projekt „Przestrzeń rozwoju! Adaptacja metody zintegrowanego doradztwa rozwoju kariery dla młodzieży”
jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Komentarze