Facebook
Aktualny numer

Najlepszy tygodnik i portal społeczno-kulturalny w Rudzie Śląskiej

Aquadrom powitał dwumilionowego klienta

16-06-2017, 13:50 Joanna Oreł

Niemal dwa lata po milionowym kliencie, w rudzkim parku wodnym pojawił się dwumilionowy klient. - W czerwcu 2015 roku, kiedy uroczyście przywitaliśmy w naszych progach milionowego klienta, spółka postawiła sobie kolejny cel – aby za dwa lata powitać dwumilionowego klienta! Właśnie udało nam się to osiągnąć! Ogromnie się z tego cieszymy i dziękujemy wszystkim osobom, które nas odwiedzają, za tak wysoką frekwencję – mówił przy tej okazji Bartłomiej Jarocha, prezes Aquadromu.

Dwumilionowym klientem okazał się tyszanin, Krzysztof Rej. - Po raz pierwszy odwiedziliśmy Aquadrom i od razu taka niespodzianka! Jestem jednocześnie zaskoczony i bardzo szczęśliwy. Szukaliśmy miejsca, do którego moglibyśmy pojechać z naszą jedenastomiesięczną córką. Żona podjęła decyzję, żeby wybrać właśnie Aquadrom i jak się okazało, była to bardzo dobra decyzja – mówił, przyjmując gratulacje, Krzysztof Rej.

- Dwa miliony klientów w ciągu niewiele ponad 4 lat istnienia parku wodnego to niewątpliwy dowód na to, że obiekt się rozwija i coraz więcej zarówno rudzian jak i mieszkańców innych miast naszego województwa go odwiedza. Nie dziwię się, bo to świetne miejsce dla każdego: nie tylko dla osób, które chcą spędzić czas na rekreacji, ale też dla sportowców – mówił Krzysztof Mejer - wiceprezydent Miasta Ruda Śląska, składając gratulacje dwumilionowemu klientowi Aquadromu.

Krzysztof Rej otrzymał zestaw gadżetów oraz karnet do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium ważny do końca roku. Aquadrom to najnowocześniejszy park wodny na Śląsku. Jego otwarcie miało miejsce 8 grudnia 2012 roku. Aquapark posiada 3 strefy – Rekreacji, Sportu oraz Saunarium, z których każda wyróżnia się na swój sposób. Obiekt jako jedyny w Polsce posiada 7-metrową tubę do nurkowania.


Komentarze


18-06-2017, 17:58
O?! napisał(a):

A ten Starszy Pan, który kiedyś pracował w MPGMie (i nie tylko), co tam robi na tych zdjęciach?