Sonda

Czy zamierzasz udać się na najbliższe wybory samorządowe ?

Tak, zawszę chodzę

Nie, mój głos niczego nie zmieni

Jeszcze się zastanawiam

Zobacz wyniki

Alarm

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia napisz maila lub zadzwoń!


alarm@wiadomoscirudzkie.pl

Redaktor dyżurujący:

Magdalena Szewczyk
Zadzwoń: 608166016
Kalendarz

Jest: Piątek
24 października 2014


Dziś są imieniny:
Rafała i Marcina


Do końca roku pozostało:
68 dni.


Znak Zodiaku:
Skorpion

Pogoda na dziś

Zabójstwo w Bykowinie

2013-01-06 10:10:54 Sandra Hajduk

W miniony czwartek 3 stycznia do kochłowickiego komisariatu zgłosił się 34-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, który wyznał, że w jego mieszkaniu znajdują się zwłoki kolegi, którego zabił on w trakcie libacji alkoholowej. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

 

Pod wskazanym adresem, przy ulicy 11-listopada w Bykowinie policjanci znaleźli zwłoki 39-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Rodzaj i charakter obrażeń wskazywały na to, że mężczyzna stał się ofiarą zabójstwa. Na miejsce zdarzenia została wezwana ekipa dochodzeniowo-śledcza i prokurator, który zarządził wykonanie sekcji zwłok.

 

Zebrane materiały dowodowe pozwoliły na postawienie podejrzanemu zarzutów prokuratorskich o dokonanie przestępstwa. Podejrzany został aresztowany na okres trzech miesięcy. Rudzianin wyjaśnił przed prokuratorem okoliczności zdarzenia. Za popełnioną zbrodnię grozi mu dożywocie.

 


Komentarze:

2013-01-20 13:12:27

D napisał:


szczota przezyje chyba wszystkich

2013-01-15 18:25:21

łysy napisał:


pie....rzyprzyta głupole.jo nigdy nie narzekol na nia a mieszkam sam juz 36 lot.walcie atomy to sie to bydzie dolej tak dziolo.

2013-01-11 12:55:55

the.bill napisał:


Co wy wszyscy pieprzycie na początek napisza że Bykowina staro jeszcze jest spokojno we święta na kafałzie jedyn sie powiesił a na frynie drugi zadżgoł nożym laska totyż od bykowiny trzy kroki na bok bo spokojnie na staryj mieszkom z rodzinom już 10 lot i spokojnie sie robia nie pija i nie kradna ( dwa kroki w sumie od domu Roberta ) co do Roberta to znom go łod bajtla i godejcie co chcecie ale to koledzy i dupni fałszywi przyjaciele doprowadzili do tego jak teraz skończył wcześnij to był normalny synek robił bawił sie potym założył rodzina zrobił bajtla a co było potym to sie dowiadujcie skond indzij bo nie byda sie rozpisywoł

2013-01-09 22:49:10

mieszkanka Bykowiny napisał:


Wszystkim co stawiają krzyżyk nad Starą Bykowiną, szczerze współczuje ich głupoty. Myślę, że w tej jak i w każdej innej dzielnicy Naszego Miasta są miejsca gdzie mieszkają ludzie " doświadczeni życiem", ale mieszkają tez w tych dzielnicach praworządni obywatele.

2013-01-08 15:07:14

W napisał:


Co Wy możecie Powiedzieć na temat Bykowiny a szczególnie Starej..

2013-01-08 11:31:10

aha napisał:


Jego mieli już dawno zamknoc bo to nie pierwszy raz co noża użył !!!

2013-01-07 17:57:55

Znajoma napisał:


Ludzie wy piszecie pierdoly nie znacie chlopaka a piszecie jak to zle na bykowinie ale jak laza pewne osoby kture maja duzo za pazurami to im drogi ustepujecie bo to sa wladcy a czlowieka osadzacie nie dosc ze sam sie przyznal ze to zrobil to jeszcze pretensje coscie se zgotowali to macie

2013-01-07 15:25:26

Dj. Smak % napisał:


a jo mom smak zas oooo smak zas mie przyszol smak zas.... i nikt tym sie niy martwi oooooo smak zas.

2013-01-07 15:23:59

Wandal stac mie dyc na wszystko nawet i hasiok sie napisał:


Szczyns Boze jo po szychcie . dejcie spokoj dyc tyj bykowinie !! szachta tam miyszko!! a reszta to yno gorole i spoleczniaki !! takich nom sam nie cza!!

2013-01-07 12:09:56

mieszkanka bykowiny :) napisał:


Ludzie co wy piszecie ? miejscowosc jak kazda inna , a rozboje i napady zdarzaja sie wszedzie , tylko tego nie nagłaśniaja , mieszkam tu od ponad 25 lat i nie narzekam , wracam wieczorami i nikt mnie nigdy nie zaczepil , wystarczy omijac te miejsca gdzie zbieraja sie menele , pozdrawiam :)

2013-01-07 10:18:55

tinka napisał:


kto to byl ?

2013-01-06 22:33:09

jmat napisał:


robert.b.

2013-01-06 22:13:09

AAAA napisał:


MASAKRADOZYWOCIE POWINIEN DOSTAC I TYLE SZKODA ZE NIEDALEKO TEGO MIESZKAM

2013-01-06 20:40:21

mieszkaniec bykowiny napisał:


Co wy scecie od jezyc co roku łażą tam tysionce ludzi na cmentorz i nikomu nic sie niy stało dziennie jakos bajtle łaża do szkoly i tyz nic złego im sie niy dzieje a ze łoni walili f 16 to sa skutki tero jo jakos tamtendy łaza i nic mi jeszcze nikt nic tam niy padoł !!!

2013-01-06 20:28:27

:) napisał:


NA JEŻYCACH FAJNIE JE MOZNA CHALBA ŁOBALIĆ :)

2013-01-06 19:08:38

były mieszkaniec bykowiny napisał:


TAM NA STAREJ BYKOWINIE TO STRACH PRZEJSC..... DEJ YNO DWACIOK DEJ CYGARETA ITD... OMIJAC DALEKO SZEROKO STR.BYKOWINĘ

2013-01-06 18:57:32

zastanawiam się nad tym napisał:


hej wie ktoś kto i kogo prosze dajcie znać

2013-01-06 16:24:20

A.D. napisał:


Dobrze że już tam nie mieszkom

2013-01-06 15:57:00

Piotrek napisał:


Przyznał się, dobrowolnie podda się karze, dostanie 10 lat, wyjdzie po 5 i będzie się wszystkim śmiał w twarz. Żałuję że w tym kraju nie ma kary śmierci...

2013-01-06 15:02:59

jagz napisał:


to ino u nos na jeżycach pozdRo 666

2013-01-06 14:41:10

ktoś napisał:


od zawsze wiedziałam, że Bykowina jest niebezpieczna ciągle coś tu się dzieje a zazwyczaj banda kiboli ma swoje za uszami.

2013-01-06 14:12:21

Bykowianka napisał:


Następne Morderstwo na Bykowinie ta Bykowina jest Przeklęta.

2013-01-06 12:59:58

P..O napisał:


on zawsze byl swirym i w koncu sie doczekol ino czemu ktos musiol przy tym zginac